Чому болять нігті під час манікюру з покриттям?

Чому болять нігті під час манікюру з покриттям?

Нові клієнти все частіше розповідають про ситуації, коли в них болять нігті під час процедури. Це НЕНОРМАЛЬНО! Під час процедури манікюру з покриттям, нарощення або будь-якої іншої манікюрної процедури, направленої на естетику клієнт НЕ повинен відчувати болю. Взагалі!

Якщо болять нігті це перший сигнал, що потрібно припинити процедуру покриття і знайти причину. А найчастіша причина – зтоншання нігтьової пластини внаслідок надмірного спилювання покриття фрезами або пилкою. Простіше кажучи майстер щоразу повністю знімає покриття разом з верхнім шаром нігтя. Внаслідок цього захисна функція нігтів втрачається і людина відчуває біль від найменшого дотику. Звідси і погана носибельність, адже покриттю потрібен верхній шар нігтя (дорсальний), який не містить вологи. Базові покриття на тонкому нігті, що гнеться немов папірець також триматись не будуть.

Необхідно звертати на цей момент особливу увагу, бо через тонкий ніготь, який спиляний до вентрального шару всі хімічні сполуки будуть потрапляти в організм людини, що призведе до алергій. Для самих же нігтів значно збільшується ризик хімічного опіку та оніхолізису (відшарування нігтя).

Хімічний опік явище стовідсотково рецидивне, тому покриття системами гель-лаків та гелів заборонене назавжди.
Моя порада клієнтам – будьте уважні до своїх відчуттів і не нехтуйте безпекою вашого здоров`я.

Нехай ваші манікюри приносять виключно задоволення і красу, а питання “чому болять нігті” більше вас не турбує!
Записуйтесь до мене на безпечний манікюр, я завжди намагаюсь зрозумілими термінами відповісти на будь-які ваші питання стосовно нігтів.

Leave a Comment