маникюр Кременчуг

Манікюр в Кременчуці

Студія манікюру Julianailroom пропонує послуги комбінованого манікюру в Кременчуці. Майстер манікюру виконає обробку нігтів, надав їм правильну архітектуру, а також зробить обробку кутикули й нігтьової пластини. Якісна обробка нігтя – це необхідна умова для подальшого нанесення покриття гель-лак, яке буде довго носитися без відшаруваннь та тріщин.

Манікюр – це обробка шкіри та очищення нігтьової пластини перед нанесенням покриття або доглядової косметики. Але навіть якщо ви не робите покриття нігтів сучасними кольоровими матеріалами, манікюр, як гігієнічна процедура, є основною частиною догляду за руками і повинен виконуватися регулярно, 1 раз на 2-3 тижні.

Гігієна та безпечна обробка – запорука красивих та здорових нігтів. Тому комбінований манікюр універсальний і підходить для всіх типів шкіри та нігтів, тому що поєднує як апаратну обробку із застосуванням манікюрного фрезера, так і грамотний зріз ножицями.

Нігтьовий сервіс не стоїть на місці. А успішна робота майстра потребує постійного навчання та підвищення своєї кваліфікації. Ще зовсім недавно класичний обрізний манікюр був єдиною технікою, в якій працювали усі майстри нігтьового сервісу. На сьогоднішній день у манікюрі широко використовується апаратна обробка. Її успішно поєднали з класичним манікюром, і ми отримали універсальну техніку комбінованого манікюру. При грамотній роботі майстра вона підходить абсолютно для всіх типів шкіри і нігтів.

Комбінований манікюр – переваги:

  • Універсальність. Досвідчений майстер манікюру може приймати техніку для будь-якого типу шкіри та нігтів;
  • Якісна обробка нігтьової пластини, що покращує нанесення покриття;
  • Мала ймовірність травм та порізів.

Звичайно ж у методу комбінованого манікюру є свої недоліки. До них можна віднести такі:

  • Тривалість процедури. Операції, пов’язані з обробкою фрезером, займають трохи довше часу;
  • Кваліфікація майстра. Не кожен майстер здатний виконати якісно за прийнятний час.

Якщо ви шукаєте де зробити манікюр у Кременчуці, я із задоволенням прийму вас за попереднім записом. Манікюрний кабінет Julianailroom знаходиться у самому центрі міста.