Наращивание ногтей Кременчуг - Студия маникюра

Нарощування нігтів Кременчук

Будь-яка довжина і форма доступні відразу якщо виконати нарощування нігтів і не треба чекати, коли відростуть свої натуральні нігті. Змодельовані нігті виглядають красиво акуратно та натурально з будь-якими кольоровими покриттями та дизайнами.

Нарощування нігтів – це просто! Головне прийти до мене та озвучити свої бажання. І Ваша подружка не відрізнить Ваші змодельовані гелем нігті від натуральних!

Яка мета моделювання та що ми від нього отримуємо?

– Правильно, красу тут і зараз!

Сучасні матеріали та технології нарощування нігтів дозволяють отримати штучні нігті, які візуально нічим не відрізняються від натуральних. Але, головною перевагою все ж таки буде міцність, краса і той візуал, який бажає клієнт, а не той, який дозволяє стан і форма натуральних нігтів.

Саме через недосконалість форми та особливості зростання натуральних нігтів клієнти приходять до мене на процедуру нарощування нігтів. При цьому, в більшості випадків, в результаті хочуть бачити акуратну форму і невелику довжину, ніжний відтінок нюдовий покриття і непомітний легкий дизайн.

Найбільш красивий і незвичайний ефект можна отримати при нарощуванні в техніці акваріумного френча. Переливи блискіток дають приголомшливий ефект під прозорим гелем в такому дизайні. Але й класику ніхто не скасовував. Головне в моїй роботі – орієнтир на бажання клієнта.

Контакти для запису на процедуру нарощування нігтів у Кременчуці можна знайти на сторінці Контакти