Покриття нігтів гель лаком

Покриття гель-лак було розроблено як заміну недовговічному лаковому покриттю. Це дозволило продовжити носіння до 2-х тижнів. З кожним днем ​​з’являються нові види покриттів, стійких до різних видів дії. Багато фірм виробляє кольорові гель-лаки з численними ефектами. Наприклад, котяче око з магнітними частинками, зі світловідбиваючими частинками. Термочутливі покриття, з голографічним відливом та різними вкрапленнями. Це далеко не весь список.

Я стежу за модними новинками. Постійно поповнюю палітру новими кольорами для сучасних трендових дизайнів. Більше 100 відтінків покриття гель лак, різні камуфлюючі бази для тих, хто любить ніжний напівпрозорий тон на нігтях.

Багато варіантів декору, наприклад:

  • блискітки;
  • стемпінг;
  • слайдери;
  • стрічки;
  • втирання.

Разом із клієнтом я завжди підбираю дизайн, який припадає до душі, не вибивається зі звичного образу та стилю. Якщо потрібен індивідуальний особливий дизайн до урочистостей чи певного вбрання – я всі нюанси обговорюю з клієнтом у листуванні. Розглядаю фото бажаних варіантів та клієнт отримує 100% результат!

Для запису на процедуру манікюр з покриттям гель-лак потрібно зв’язатися зі мною будь-яким зручним для Вас способом, який є на сторінці  Контакти, та погодити зручний час.