Зображення нігтів с покриттям

Як обрати собі майстра манікюру?

Як обрати собі майстра манікюру?

Сьогодні на ринку манікюрних послуг дуже багато пропозицій від салонів і майстрів, але не всі надають гарні послуги. Тому в цій статті я поділюся як обрати майстра манікюру в Кременчуці або в будь-якому іншому місті.

Основний інструмент пошуку майстра манікюру в Кременчуці є інстаграм та фейсбук. Тому за запитом #манікюрКременчук або #гельлакКременчук в інстаграм буде найбільше робіт.

Перше, що слід зробити перейшовши в профіль майстра манікюру, це ознайомитись з його роботами. Якщо роботи влаштовують якістю і подачею, тоді подивіться локацію і прайс.

Якщо майстер манікюру поважає час своїх клієнтів, то на його сторінці в шапці профілю буде розміщено інформацію про локацію (адреса кабінету чи салону), прайс (ціни) на послуги в актуальних сторіс, вільні віконця в сторіс, а також основні послуги – манікюр, нарощення нігтів чи педикюр або подологія. На сторінці можна знайти не тільки роботи, а і фото майстра, щоб знати до кого йдеш.

У моєму інстаграм вся ця інформація присутня, тому переходьте в профіль @yuliya_kostenko_nails для ознайомлення. Оцінювати роботи майстра завжди починайте із кольорових покриттів яскравих чи темних відтінків, адже фото нюдових кольорів і тим більше напівпрозорих баз не завжди відображає дійсну якість покриття. Якщо на сторінці майстра відсутні роботи в кольорі сфотографовані зблизька, то можливо майстер манікюру недостатньо якісно робить кольорові покриття. Якщо ви плануєте певний дизайн, оцініть кількість робіт з дизайном на сторінці майстра, або ж відправте фото в дірект і уточніть чи зможе майстер відтворити такий дизайн. Якщо важливий час процедури – одразу уточнюйте це у майстра. Манікюр у Кременчуці всі роблять за різний час. Особисто я витрачаю на манікюр з однотонним покриттям в середньому від однієї до півтора годин часу.

В дірект можна задати питання про обробку інструменту, адже це ваше здоров’я. Обробка інструменту має проходити відповідно до норм СанПіН на сертифікованому обладнанні. Професіонал завжди дасть коректну відповідь на будь-яке питання.

Під час першого візиту важливо озвучити майстру манікюру всі особливості ваших нігтів та шкіри, щоб отримати максимум комфорту від процедури. Процедура має проходити абсолютно безболісно для вас, адже манікюр з покриттям  – це гігієна і естетика. Єдине, що може завдавати дискомфорт – це термічна реакція базового покриття.

Зазвичай достатньо 2-х візитів до майстра манікюру, щоб зрозуміти підходить вам цей майстер чи ні.

У Кременчуці я запрошую всіх бажаючих отримати якісний манікюр з покриттям гель-лаком або нарощення нігтів до себе у манікюрний кабінет за адресою Першотравнева 20а, Бізнес-Букет.

Leave a Comment